В Надвірну з ознайомчим візитом приїхали представники міжнародного проекту HOUSES (ФОТО)

Суспільство

Сьогодні, 11 грудня, до Надвірної завітали представники ініціативних груп та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), контактні особи органів місцевого самоврядування Херсонської та Миколаївської областей з метою обміну досвідом в реалізації проектів та впровадження сталих енергоефективних рішень. Захід організований в рамках впровадження проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) та проекту IFC «Енергоефективність в Україні» програми підтримки Фонду енергоефективності.

В Надвірнянській міській раді учасників делегації гостинно зустріли в.о.міського голови Тарас Пекарський та муніципальний координатор м.Надвірна Олег Антонюк.

З вступним словом виступила Леся Попелюх, регіональний координатор ПРООН з досягнення цілей сталого розвитку в Івано-Франківській області. Координатор муніципальних проектів Олег Антонюк коротко презентував наше місто, розповів про головні напрямки співпраці міської ради в рамках різноманітних проектів та програм, ознайомив присутніх з результатами співробітництва з проектом ПРООН, інструментами підтримки розвитку ОСББ в м.Надвірна та презентував кращі практики впровадження спільних проектів. Ознайомила з діяльністю ОСББ м.Надвірна голова ОСББ Оксана Мерцало, яка розповіла про реалізований проект по переоснащенню освітлення придворової території та сходових кліток з втіленням інноваційних технологій з використанням сонячної енергії в багатоквартирному житловому будинку №4а на вул.І.Франка в м.Надвірна ОСББ «Добробут 2010».

Владислав Тимошенко, регіональний експерт Міжнародної Фінансової Корпорації (IFC), представник ПРООН презентував присутнім стратегію модернізації багатоквартирного будинку в рамках програми «Енергодім».

Після обміну досвідом, гості міста відвідали багатоквартирні житлові будинки, де є створені ОСББ та були реалізовані мікропроекти в рамках міжнародного проекту та здійснені роботи в рамках Програми підтримки ОСББ м.Надвірна.

Світлина від Надвірнянська міська рада.Світлина від Надвірнянська міська рада.Світлина від Надвірнянська міська рада.Світлина від Надвірнянська міська рада.Світлина від Надвірнянська міська рада.Світлина від Надвірнянська міська рада.Світлина від Надвірнянська міська рада.Світлина від Надвірнянська міська рада.Світлина від Надвірнянська міська рада.Світлина від Надвірнянська міська рада.Світлина від Надвірнянська міська рада.Переглядів: 158
banner