В Надвірнянському ліцею №2 відбулося урочисте відкриття “Класу безпеки”

Події, Суспільство

Сьогодні в Надвірнянському ліцею №2 відбулося урочисте відкриття “Класу безпеки”. 3 метою виховання у здобувачів освіти базового поняття основ безпечного середовища, яке містить у собі знання з правил пожежної безпеки, мінної безпеки та цивільного захисту в цілому, засвоєння алгоритму дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру, створено клас безпеки.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Зіновія Андрійовича.


Захід провели в межах Всеукраїнського проєкту «Клас безпеки», що впроваджують у закладах освіти по всій Україні Міністерство освіти і науки України та Міністерство внутрішніх справ України спільно з Державною службою України з надзвичайних ситуацій.


Кабінет безпеки є важливою складовою інфраструктури закладу, оскільки він допомагає усвідомити учням та персоналу ліцею важливість безпеки та підготуватися до непередбачуваних ситуацій.


Клас розділений на навчальні зони та обладнаний інвентарем для домедичної допомоги, пожежної безпеки. Тут діти різних вікових груп зможуть в теорії і на практиці в ігровій формі навчатися основ пожежної та протимінної безпеки, правил поведінки під час сигналу «Повітряна тривога», правил надання домедичної допомоги, а для молодших школярів створений ігровий куточок.


Стежте за нами в соціальних мережах:ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.


 Переглядів: 532
banner