В обласній державній (військовій) адміністрації відбулося засідання спостережної комісії

Суспільство

27 грудня під керівництвом заступниці голови обласної державної адміністрації Людмили Сірко відбулося засідання спостережної комісії при обласній державній (військовій) адміністрації.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Івано-Франківську обласну військову адміністрацію.


 

Розпочинаючи засідання, Людмила Сірко наголосила на важливості здійснення громадського контролю за дотриманням прав, свобод і законних інтересів засуджених осіб, звільнених від відбування покарання, надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання, організацію виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання.


Члени спостережної комісії заслухали представників спостережних комісій, утворених при Івано-Франківській та Коломийській районних державних (військових) адміністраціях, про роботу цих комісій та розглянули проблемні питання. Також доповіли представники Державної установи Івано-Франківської установи покарань (12) та Коломийської випраної колонії № 41.


Обговорювали питання щодо матеріально-технічного забезпечення цих установ.


Мовилося й про організацію роботи комісії у 2024 році, співпрацю обласної та районних спостережних комісій задля створення належних умов для утримання засуджених осіб.


За результатами засідання спостережної комісії були прийняті відповідні рішення.


Переглядів: 244
banner