фото ілюстративне

В ОДА запевняють, що коломиянку, яка померла від коронавірусу, поховали без порушень

Суспільство

Жительку Коломийського району, яка 30-го березня померла від коронавірусу, поховали без порушень.


Про це на щоденному брифінгу в облдержадміністрації повідомив заступник директора Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Володимир Чемний, передає Суспільне.

Як каже Володимир Чемний, інформація про те, як ховати пацієнтів, які померли від коронавірусної інфекції або з підозрою на неї, є у затверджених рекомендаціях.

“Сьогодні ми додатково просили інформацію щодо проведення даних поховань. Нас було поінформовано, що всі ті жителі, які прийшли попрощатися із померлою, знаходилися на відстані десяти метрів від труни, а біля неї були тільки найближчі родичі. Також труна була герметично закрита з дотриманням усіх вимог”, – повідомив Володимир Чемний.

Коли людина помирає у закладі охорони здоров’я, то на початковому етапі за дотримання затверджених рекомендацій відповідає керівник медзакладу.

“У подальшому, у кожному структурному підрозділі області (чи то місто, чи район) керівництвом місцевої влади мають бути визначені згідно з тими рекомендаціями, які ми вчора на комісії затвердили, відповідальні за процедуру поховання серед працівників комунальних служб”, – пояснив Володимир Чемний.

До слова, офіційно на Прикарпатті від COVID-19 померло п’ятеро, двоє з них – пацієнтки Івано-Франківського обласного перинатального центру. Також першого квітня раптово померла породілля Івано-Франківського клінічного міського пологового будинку. Спершу коронавірус у неї не підозрювали, але розтин вказав на наявність двобічної пневмонії.Переглядів: 166
banner