В ОВА Івано-Франківська відбулася робоча нарада з питань запобігання та протидії домашньому насильству

Суспільство

Під керівництвом заступниці голови облдержадміністрації Людмили Сірко відбулася робоча нарада з питань запобігання та протидії домашньому насильству. Захід відбувся за участю фахівців департаменту соціальної політики облдержадміністрації, служби у справах дітей ОДА, обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також керівників відділу ювенальної поліції в області та відділу захисту інтересів дітей та протидії насильству обласної прокуратури.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську обласну державну адміністрацію


На початку наради Людмила Сірко зауважила, що питання протидії домашньому насильству, допомоги сім’ям, які зазнали домашнього насильства, проблеми жінок з дітьми, які від цього постраждали, є надзвичайно актуальними.


«Переконана, що задля надання їм необхідної допомоги важливо консолідувати дії всіх рівнів влади, правоохоронних органів та громадських організацій. Важливим є питання роботи у цих напрямках районних військових адміністрацій та територіальних громад. Адже потрібно тримати на щоденному контролі ситуацію і забезпечувати своєчасне та ефективне вжиття заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству», — зазначила Людмила Сірко.
Йшлося про організацію надання соціальних послуг таким сім’ям, роботу із ними психологів.


Обговорювали роботу із районними військовими адміністраціями, зокрема, із профільними фахівцями, які працюють у напрямках запобігання домашньому насильству. Було прийнято рішення щодо розроблення інформаційних брошур про умови перебування, надання допомоги у кризових центрах для таких сімей.


Наголошувалося на важливості виїзної зустрічі профільних фахівців в один із спеціалізованих притулків, який надає послуги для постраждалих осіб від домашнього насильства.


Переглядів: 416
banner