В поліклініці №2 відкрили 5 оновлених кабінетів терапевтів

Суспільство

В поліклініці №2 відкрили 5 оновлених кабінетів терапевтів, а також кабінет функціональної діагностики, де проводяться дослідження ЕКГ.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Руслана Марцінківа


Тут працюють сімейні лікарі, до яких звертаються чимало мешканців міста. А також мінімум раз на рік терапевт повинен провести електрокардіографічне обстеження пацієнту. Тож ремонт був необхідний, бо з часу відкриття поліклініки, з 1982 року, в даних кабінетах проводився лише косметичний ремонт.


«Оновлення цих кабінетів було заплановано ще раніше. Адже вони не отримували капітального ремонту з дня відкриття поліклініки. Це зроблено для комфорту пацієнтів, які приходять на прийом до лікаря. Наші лікарі-терапевти мають велику кількість декларацій, та відповідно лікарі повинні надавати якісні послуги в якісних умовах. Це перші наші терапевтичні кабінети, які отримали хороший ремонт з придбанням апаратури й обладнання. Тут облаштовано все те, що вимагає від нас Національна служба здоров’я України», – зауважує начальниця Міської поліклініка№2 Марта Стародубцева.


У місті важливо оновлювати медичні заклади, адже в них обслуговуються багато пацієнтів. А особливість цієї поліклініки ще в тому, що тут багато військових проходять обстеження. Тому важливо, щоб умови були якісними та відповідали вимогам НЦЗУ.


Дякую за ту велику кількість роботи, яка проводиться у наших поліклініках Адже це покращує доступність для пацієнтів в отриманні медичної допомоги


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 373
banner