В селі Підгайчики виявлено забруднення водойми та загибель риби

Суспільство

04 вересня 2023 року до Державної екологічної інспекції Карпатського округу надійшла телефонограма щодо загибелі риби та забруднення водойми в с. Підгайчики Коломийського району району Івано-Франківської області.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Державну екологічну інспекцію Карпатського округу


Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Карпатського округу негайно виїхали на місце події, де в присутності представників Підгайчиківської сільської ради здійснили обстеження водойми та відібрали проби поверхневих вод. Під час візуального огляду на поверхні води спостерігалась піна невідомого походження та неприємний різкий запах.


Зі слів представників органу місцевого самоврядування, з 31.08.2023 по 04.09.2023 відбулась загибель риби в кількості 6 особин щуки, 2 особини коропа, 10 особин окуня. Зазначена іхтіофауна вилучена працівниками Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області для проведення подальших досліджень з метою з’ясування причин загибелі.


На даний час працівники відділу інструментально-лабораторного контролю Державної екологічної інспекції Карпатського округу проводь лабораторні дослідження відібраних проб води з метою визначення її відповідності встановленим нормативам.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.


Переглядів: 359
banner