В УКД відбулася зустріч проректорів закладу із новими працівниками
В Університеті Короля Данила переконані, що найбільший ресурс і справжня цінність нашої інституції – це люди. Викладач – не лише носій знань, а й провідник цінностей, наставник і натхненник для студентів. Саме якісний працівник формує якісну освіту, а якісна освіта натомість творить якісного студента та готує його до викликів сучасного світу.
Пише Голос-Інфо з посиланням на пресслужбу УКД
Запроваджена в УКД політика онбордингу для нових працівників – це не формальність, а продуманий процес, спрямований на інтеграцію викладачів у корпоративну культуру університету, ознайомлення з цифровими інструментами, системою дистанційного навчання, політикою академічної доброчесності та внутрішніми правилами. Це дозволяє з перших днів роботи відчувати себе частиною спільноти, об’єднаної спільними цінностями, і забезпечує стабільну якість освітнього процесу.
Як зауважив перший проректор УКД Михайло Косьмій:
«Ми свідомо інвестуємо в професійний розвиток викладачів, адже переконані: сильна команда – це основа конкурентоспроможного університету. Для нас принципово важливо, аби кожен новий член команди відчув відповідальність і водночас підтримку у своїй діяльності».
Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 492


