“Ваші перемоги не забуваються”: у франківській філармонії відсвяткували День захисника України (ФОТО)

Суспільство

Сьогодні, 11 жовтня в обласній філармонії імені Іри Маланюк відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня захисника України.

Курсант кафедри підготовки ІФНТУНГ говорить, що якщо доведеться, то готовий захищати Батьківщину в майбутньому.

Думаю, що людям треба нагадувати, що країна в стані війни, що люди гинуть і дуже великий контраст між тим, що відбувається там і тут.  Немає відчуття, що десь стріляють.  Святкування стає таким нагадуванням, воно актуально для простого народу і військовим приємно водночас”, – ділиться курсант, Валентин Осадчий.

Святкування розпочали з гімну України та хвилини мовчання. Голова ОДА вважає, що без захисників ми не змогли б влаштувати це свято.

Сьогодні ми починаємо цикл привітань, відкриттів пам’ятників, концертів для вшанування. Напевно цього мало, але такий символізм має бути. З великою повагою починаємо сьогодні святкувати“, – почав голова ОДА.
До слова приєднався заступник голови Сергій Басараб.

Хочу схилити голову перед родинами загиблих. Щоб перший день святкування був пам’ятний, щоб ми привітали усіх військовослужбовців. 14 жовтня свято Богородиці, захисника Вітчизни. Розуміємо, що без них не можливе було б наше сьогодення. Тільки завдяки вашій роботі, можливе майбутнє наших дітей“, – говорить заступник.

Військових нагородили медалями.Переглядів: 125