Важливі особливості використання тоніка для обличчя

Територія успіху

Поради косметологів для досягнення кращого ефекту.

Навіщо використовувати тонік для обличчя? Для зволоження, живлення, очищення і тонізації. Деякі жінки вважають, що це абсолютно зайвий засіб по догляду, без якого можна обійтися. Це не так, адже прозора або напівпрозора рідина містить в своєму складі масу активних компонентів, які допомагають якісно зволожувати і освіжати епідерміс, розгладжувати його.

Якісне фінальне очищення

Зараз ми доведемо, що тонік для обличчя, це абсолютно не зайвий засіб, а необхідний, який повинен бути під рукою у кожної жінки.

Після вмивання, після використання олії, на епідермісі все одно можуть залишатися частинки:

  • жир,
  • бруд,
  • косметика.

Так ось, тонік для обличчя ефективно закінчує процес очищення, проводить фінальний демакіяж і якісне умивання. Після використання засобу на епідермісі абсолютно не залишається ніяких забруднень. Отже, не з’являється подразнень і запалень.

Ефективна підготовка

Доказ потрібності тоніка для обличчя — це можливість якісно підготувати епідерміс до подальшого нанесення основного догляду, основного крему. Косметологи кажуть, що розчин є провідником, який дає можливість активним компонентом, що входять в денний або нічний крем, ефективно впливати на епідерміс, проникаючи в більш глибокі шари. Як наслідок здійснюється глибокий, якісний ефект по догляду.

Свіжість за 28 днів

Американські косметологи провели дуже цікавий експеримент. Вони використовували тонік для обличчя на добровольцях, які хотіли істотно поліпшити колір обличчя, отримати здоровий рум’янець і природне сяйво. Також суть експерименту полягала в тому, щоб за допомогою рідини:

  • зволожити сухі ділянки шкіри;
  • зняти запалення;
  • звузити розширені пори.

Добровольці, які зголосилися до експерименту, мали всі ці проблеми.

Результати тестування вразили навіть скептиків. Після одного місяця використання тоніка для обличчя, колір епідермісу у добровольців покращився на 99%, на щоках з’явився бажаний рум’янець, а пори звузилися, прищі практично повністю пропали. Таким чином було доведено, що тонік для обличчя є одним з найкращих і безпечних засобів для вирішення проблем з епідермісом. Але тільки при щоденному регулярному використанні.

У вас проблемна шкіра? Вона суха і млява? Обов’язково використовуйте тонік для обличчя, який допоможе вирішити масу проблем завдяки своєму унікальному складу.

ДжерелоПереглядів: 248
banner