Вчителька з Прикарпаття отримала ялинку від митрополита

Суспільство

Переможницею стала вчителька англійської мови зі с. Тисменичани, Надвірнянського району.

Сьогодні, 31 грудня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин урочисто нагородив переможницю конкурсу #ЯлинкаВідМитрополита. Нею стала п. Анна Плитус – вчителька англійської мови зі с. Тисменичани, передає Івано-Франківськ архієпархія.

«Вітаємо Вас, дорога п. Анно, з цією перемогою та Вашою активною і свідомою позицію щодо збереження Богом даної природи. Бажаємо гарних та веселих свят, а головне – Божого благословення!», – побажав Митрополит Володимир переможниці.

В свою чергу, п. Анна Плитус подякувала Владиці за цю прекрасну ініціативу та запевнила, що ялинка буде висаджена на подвір’ї Тисменичанської школи.

«Для нас усіх це буде приємний спогад та постійна пам’ятка про важливість берегти екологію», – сказала п. Анна.

∙ Працівники ЛДЦ св. Луки та готелю «Станіславів» спільно з Митрополитом Володимиром подякували Богові за рік, що минає

В нагородженні також взяли участь Керівник Департаменту інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ прот. Іван Стефурак та Голова екологічного бюро Архієпархії прот. Михайло Дзуль.

Пригадуємо, що акція була проведена Івано-Франківською Архієпархією УГКЦ та Екологічним Бюро УГКЦ з метою популяризації акції «Збережи ялинку», беручи участь в якій, ми не тільки бережемо наш ліс, але й сприяємо новим насадженням.Переглядів: 188
banner