Вдале завершення спортивного сезону нашими спортсменами

Суспільство

Вдале завершення спортивного сезону нашими спортсменами Всеукраїнського Союзу Таеквон-До на Кубку України

Пише Голос-Інфо, посилаючись на Департамент молодіжної політики та спорту

Збірна Івано-Франківська черговий раз підтвердила лідерство в Українському Таеквон-До, здобувши перше загально-командне місце в обидвох змаганнях.

На протязі трьох днів, на 5 майданчиках (доянг) проходили дані змагання, які зібрали близько 1000 учасників з всіх куточків України окрім тимчасово окупованих.

На кубку України ми здобули 8-золотих, 1-срібну та 3-мідних медалей, на всеукраїнських змаганнях 27-золотих, 19-срібних, 14-мідних медалей, четверо наших спортсменів з шести можливих стали кращими спорменами в своїх вікових категоріях, також важливі перемоги у командних розділах, золоті-у командних формальних вправах серед юніорок, золоті-у командних спарингах серед дорослих, юніорок і юнаків.

Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.