фото з мережі інтернет

Від COVID-19 померли 16 франківців

Події

Станом на 9:00 24-го квітня від COVID-19 померли 16 франківців. Ще приблизно 200 людей, які лікуються у центральній міській клінічній лікарні та міській лікарні № 1, очікують на результати ПЛР-діагностики.


Про це повідомили на засіданні комісії з надзвичайних ситуацій, пише Суспільне.

Як розповів головний лікар ЦМКЛ Тарас Масляк, у медзакладі зараз перебуває 186 пацієнтів з пневмоніями, ще 50 – з підтвердженим діагнозом COVID-19. 28 людей вже виписали. За останню добу в лікарню госпіталізували 12 людей з пневмоніями. В лікарні на коронавірусну інфекцію захворіли троє лікарів та медсестра, двох медпрацівників уже виписали.

“Ситуація, на мою думку, стабільна. Сьогодні плануємо виписати 23-х осіб, якщо прийде підтвердження другого результату ПЛР. Ми змінили протокол лікування від Міністерства. Вони написали, проте не дали медикаменти, які мали б використовуватися. Це противірусні препарати, яких ніде немає”, – розповів Тарас Масляк.

У міській клінічній лікарні № 1 перебуває 76 хворих з підозрою на COVID-19. Керівник лікарні Тарас Василик повідомив, що з 13-го березня у закладі було 222 пацієнти з пневмонією. З них – 89 одужало. Померли вісім пацієнтів.

“В нас немає жодного пацієнта на ШВЛ. Ті, що перебувають у реанімації, а також 14 чоловік з відділень терапії, потребують кисневого забезпечення. Зробили 263 експрес-тести, провели 200 ПЛР-тестів. 41 аналіз давали робити повторно. 96 зразків ще в роботі. Також в нас лікувалося 22 медичних працівників, з яких – сім лікарів та 15 людей медичного персоналу”, – сказав Тарас Василик.Переглядів: 168
banner