Від яких б’юті-продуктів варто звільнити свою косметичку прямо зараз

Територія успіху

Тренд на природність і натуральність в макіяжі.

Ми дочекалися! Тренд на природну красу захопив всіх блогерів, модні журнали і навіть зірок. Тепер наносити величезну кількість тонального крему, стає просто непристойно. А накладні вії і матова помада відходять у минуле. У моді — легкість, натуральність, доглянута шкіра і навіть макіяж без макіяжу. А це означає, що більшість косметичних засобів нам більше не знадобляться. Розповідаємо, від яких 5 б’юті-продуктів варто звільнити свою косметичку прямо зараз.

Хайлайтер з великими блискітками

Хайлайтер з великими блискітками сьогодні відходить в минуле через своє неприродне сяйво. У моді — натуральний ефект випещеної шкіри і, відповідно, засоби з ледь помітним мерехтінням. Вони можуть бути в форматі стіку, флюїду або пудри дрібного помелу. Головне, щоб після нанесення шкіра буквально світилася зсередини. І ніхто не повинен зрозуміти, що ви скористалися косметикою.

Щільна матова тональна основа

Як ми вже сказали, у тренді сьогодні — максимально природна шкіра. Тому щільний матовий тон зовсім відходить у минуле. Він неминуче створює ефект маски на обличчі, не дозволяє шкірі дихати і навіть закупорює пори. На заміну йому візажисти беруть більш легкі тональні засоби, а проблемні місця згладжують за допомогою коректора.

Матова помада, яка сильно сушить губи

Тренд на природність торкнувся також і продуктів для губ. Ті, що роблять покриття матовим, але при цьому сушать губи, пора викинути. Адже в їх складі — тільки синтетичні сполуки, які витягають зі шкіри вологу і за рахунок цього і забезпечують матове покриття. На заміну їм варто взяти стійкі помади зі зволожуючими оліями в складі, які мають матовий або напівматовий фініш і додатково піклуються про ваші губи.

Велика кількість засобів для контурингу

Напевно всі пам’ятають про макіяж, який кілька років тому був на піку популярності. Так за допомогою величезної кількості тонального крему і темних пудр можна було візуально скорегувати овал обличчя, намалювати вилиці, зменшити ніс і домогтися ефекту засмаги.

Однак зараз малювати таке обличчя вважається верхом несмаку. Адже модниці прагнуть підкреслити достоїнства своєї зовнішності природним шляхом і тому залишають в косметичках невагомий скульптор і легкий бронзер, щоб злегка освіжитися. А деякі дівчата взагалі обходяться без цих засобів і теж виглядають привабливо.

Величезні штучні вії

Колись густі і довгі накладні вії, які клеїли уздовж всього ока, були у тренді. Але зараз вони теж відходять у минуле. Візажисти зрозуміли, що для того, щоб зробити погляд виразним, достатньо лише пучків і куточків з декількома віями. Вони дадуть ефект натуральної краси очей і, до речі, їх ви зможете клеїти навіть самостійно вдома.

Мабуть, тренд на природність і натуральність в макіяжі найкращий за останній час. Нарешті нам не доводиться виливати на себе величезну кількість тональних кремів і маскувати обличчя пудрою. Навіть матові помади, які сушать губи, більше не в моді. Жінки всього світу зрозуміли, що головна мета макіяжу — підкреслити свою природну красу, і тепер масово вчаться любити себе заново.

ДжерелоПереглядів: 204
banner