Від «Зозулят» до великої спільноти: калуський «Пласт» святкує 10 років шляху та служіння Україні

Суспільство
У Калуші відзначили 10-річчя діяльності місцевої станиці Пласт — української національної скаутської організації.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Андрія Найду


10 років тому у Калуші почав відроджуватися “Пласт” — українська національна скаутська організація, яка давно і масштабно вийшла за межі нашої держави та є гідною ланкою у світовому скаутському русі.


Осередок розпочав свій шлях 11 лютого 2016 року з невеликого змішаного рою «Зозулята», а сьогодні перетворився на спільноту, що займається вихованням свідомої та відповідальної молоді.


За роки діяльності калуський «Пласт» пройшов шлях активного розвитку: у 2021 році організація отримала власне приміщення на вулиці Героїв України, 9а, яке стало справжньою другою домівкою для пластунів. Тут відбуваються регулярні сходини, зустрічі, виховні заходи, підготовка до таборів і мандрівок.


За десятиліття в осередку відбулися сотні подій — від навчальних занять до таборування та спільних ватер. Сьогодні калуська скаутська родина налічує 110 членів віком від 2 до 45 років. На базі станиці діють дівчачі та хлопчачі курені для підлітків, новацькі гуртки, а також пташине гніздечко для наймолодших дітей. Виховну роботу забезпечують близько 20 дорослих виховників.


Ювілейні заходи відбулися за участі представників місцевої влади, духовенства та громадських організацій. Присутні наголосили, що калуський «Пласт» є важливим осередком формування характеру, лідерських якостей і патріотизму, а також простором, де зростає любов до України та служіння громаді.


Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.




Переглядів: 78