Відбудеться нарада-семінар для аграріїв у Калуші

Суспільство

Аграрний сектор України зазнав суттєвих втрат унаслідок повномасштабної війни. Та цей напрямок посідає важливе місце в економіці держави, є підґрунтям для нормального функціонування всього господарства країни та загалом добробуту людей, тож сьогодні чимало зусиль спрямовано на його розвиток й розширення.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Калуську міську раду


Зокрема, у четвер, 13 червня, о 10.00 у Концертній залі (вул. Шевченка, 11 ) відбудеться семінар-нарада з питань фінансової підтримки сільськогосподарських товаровиробників.


У семінарі візьмуть участь заступник міського голови Калуша Богдан Білецький, директорка департаменту агропромислового розвитку Івано-Франківської обласної державної адміністрації Алла Хамчич та її заступник Володимир Сірко, а також керівниця громадської спілки «Дорога смаку Прикарпаття» Ірина Фіщук.


Ключові теми наради – участь сільськогосподарських товаровиробників Івано-Франківської області у державних та міжнародних програмах підтримки аграрного сектору економіки у 2023 році та напрямки фінансування у 2024 році; грантові можливості для бізнесу, особливості програм для переробних підприємств.


Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 166
banner