Відбулась дискусія щодо Стратегії Івано-Франківська 2030

Суспільство

Сьогодні в Університеті Короля Данила ми дали старт ще одній дискусії щодо Стратегії Івано-Франківська 2030 .


Повідомляє про це Голос-Інфо з посиланням на Руслана Марцінківа


На жаль, війна внесла корективи і ми маємо багато змін. Змін, які торкнулися як нашої держави, так і нашої Івано-Франківської громади.


Франківська громада зараз в шість з половиною разів більша, ніж три роки тому. Франківська громада поповнилася мінімум 18,5 тисячами жителів, які вимушено переїхали до нашого міста. Франківськ поповнився великою кількістю нових доріг. Якщо раніше громада мала 292 кілометра доріг, то сьогодні вона має вже понад 800. Громада отримала зовсім інший простір. Тому для нас є багато викликів, аби зрозуміти, яким буде Івано-Франківськ в 2030 році. Тож сьогодні працюємо над стратегією, співпрацюємо з різними середовищами. Кінцевий документ, звісно важливий, але надзвичайно важливо врахувати бачення мешканців щодо розвитку Івано-Франківської громади.


“Сьогодні ми дали старт дискусії про громадський транспорт, благоустрій, житлово-комунальне господарство. Дякую всім, хто залучений до процесу. Подібні конференції відбудуться в різних сферах. Наступними будуть медична та освітня”,- Руслан Марцінків


Переглядів: 395
banner