Відбулась позачергова тридцять третя сесія Верховинської селищної ради восьмого скликання

Суспільство
Під головуванням селищного голови Василя МИЦКАНЮКА сьогодні, 29 грудня 2023 року, проведено засідання позачергової тридцять третьої сесії Верховинської селищної ради восьмого скликання.


На засіданні сесії розглядалися наступні питання порядку денного:
1. Про внесення змін до бюджету Верховинської селищної територіальної громади на 2023 рік.
2. Про внесення змін до бюджету Верховинської селищної територіальної громади на 2024 рік.
3. Про затвердження внесення змін до фінансового плану на 2023 рік КНП »Верховинської багатопрофільної лікарні» Верховинської селищної ради Івано-Франківської області.
4. Про передачу основних засобів, запасів та МШП придбаних в межах Проєкту 1HARD/4.1/26 «Спільні дії щодо вдосконалення транскордонного управління та контролю епідеміологічних показників населення Румунії та України».
5. Різне
5.1. Про передачу додаткових матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом приміщень Верховинського ККП по вул. Грушевського, 5-Б в смт Верховина Верховинського району.
5.2. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за цінами, які визначені звітом про експертну грошову оцінку.


По всіх питаннях порядку денного прийняті відповідні рішення.


Варто зазначити, що під час засідання сесії селищний голова Василь Миколайович вручив подяки Івано-Франківської обласної військової адміністрації «За жертовність і зусилля, проявлені у волонтерській діяльності, організації і наданні матеріальної і фінансової допомоги Збройним силам України і внутрішньо переміщеним особам та з нагоди Міжнародного дня волонтера» волонтерам Республіки Польща – Бартоломєю Хроміку та Яцеку Заваді. А також грамоти з нагоди Дня місцевого самоврядування – депутату селищної ради Світлані Уршеджук та діловоду Криворівнянського старостинського округу Любов Марусяк.


Переглядів: 334
banner