Відбулась селекторна нарада з закладами охорони здоров’я області під головуванням в о директора департаменту Володимир Дзьомбак.

Суспільство

Спільно із керівниками закладів та головами тимчасових (госпітальних)військово-лікарських комісій розглянули зміни, які відбулися в роботі ВЛК відповідно змін до Наказу Міністерства оборони України № 402. Зокрема, заклади отримали право за результатами лікування скеровувати військовослужбовців на ВЛК (без скерування ВЧ).


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Департамент охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА


Керівник департаменту наголосив на важливості неухильного дотримання чинного законодавства в роботі ВЛК з військовослужбовцями та призовниками.


Обговорили й проблеми в роботі ВЛК при ТЦК, які тепер функціонують на базі закладів охорони здоров’я, та розглянули можливі загрози критичній інфраструктурі об’єктового рівня.


Також йшлося про наступне:


Озвучено доручення Міністерство охорони здоров’я України щодо необхідності скерування медичних працівників окремих областей України для посилення закладів охорони здоров’я Херсонської, Миколаївської та Запорізької областей.


Керівникам медичних закладів доручено взяти на особистий контроль питання підключення генераторів, а також, організувати роботу щодо закупівлі та встановлення до кінця 2023 року в приміщеннях стаціонарів (палатах та ординаторських) систем кондиціонування повітря (кондиціонерів).


 Йшлось і про необхідність підготовки до планування видатків місцевих бюджетів на 2024 рік в частині цільових програм в галузі охорони здоровя. Налагоджена співпраця керівників медичних закладів, власників медичних закладів, департаменту охорони здоровя та профільних експертів дозволить обєктивно підійти до вирішення питання належного забезпечення пацієнтів області ліками та медичними виробами за рахунок всіх можливих джерел: державного, місцевого бюджетів та коштів за договорами з НСЗУ Національна служба здоров’я України


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 346
banner