Відбулось засідання постійної комісії Калуської міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології

Суспільство
На порядок денний засідання постійної депутатської комісії з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, що відбулося 23 листопада, винесли 17 питань. Майже половина з них стосувалася комунальної власності громади.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Калуську міську раду.


Члени комісії розглянули й питання про внесення змін до ряду житлово-комунальних програм. А саме: до Програми здійснення Калуською міською радою внесків до статутних капіталів комунальних підприємств на 2023 рік; до Програми капітального ремонту житлового фонду Калуської територіальної громади на 2021-2023 роки; до Програми стимулювання створення та підтримки ОСББ в Калуській територіальній громаді на 2023-2025 роки. Слухалось екологічне питання «Про визначення уразливою зоною масиву поверхневих вод р. Кропивник».


Рішення комісії матимуть рекомендаційний характер під час розгляду питань в ході пленарного засідання сесії Калуської міської ради 30 листопада.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.



Переглядів: 227
banner