Відбулося чергове засідання 53 сесії Бурштинської міської ради

Суспільство
Відбулося чергове засідання 53 сесії Бурштинської міської ради


Про це пишеГолос-Інфо, посилаючись на Бурштинську міську раду


Коротко про основні рішення:


внесено зміни до міського бюджету, відповідно до звернень розпорядників коштів. Більшість цих змін стосувалися виділення коштів для забезпечення надання соціальних, медичних та освітніх послуг.


доповнено комплексну Програму «Здоров’я населення Бурштинської громади на 2021-2025 роки» новими заходами:


придбання сучасного обладнання для клініко-діагностичної лабораторії, устаткування для оснащення операційного блоку;


придбання обладнання для реабілітаційного відділення.


директор Бурштинської лікарні Галина Борецька прозвітувала про виконання фінансового плану за 9 місяців 2023 року. Зокрема, зазначалося, що з міського бюджету в рамках виконання цільових медичних програмам було спрямовано 6 509 500 грн.


затверджено грантову угоду. Нагадаємо, що Бурштинська міська рада увійшла до числа переможців конкурсу «МолодьТуТ: створи громаду молодіжних перспектив», що реалізовується за підтримки IREX (Ради міжнародних наукових досліджень).


Результатом реалізації проекту стане створення молодіжного простору, який сприятиме молодіжним інноваціям, реалізації ідей молоді, молодіжному підприємництву тощо. В рамках проекту буде здійснено ремонт приміщень бібліотеки ПК «Прометей», де знаходиться молодіжний центр, з дотриманням принципів доступності та безпеки.


затверджено низку міських програм на наступні роки:


Програму фінансової підтримки громадської організації «Федерація вільної боротьби міста Бурштин» на 2024-2025 роки.


Програму заснування персональних стипендій Бурштинської міської ради обдарованим дітям і молоді Бурштинської міської територіальної громади, їхнім творчим керівникам на 2024-2026 роки.


Програму співфінансування заходів із заміни вікон та дверей в місцях загального користування багатоквартирних будинків Бурштинської міської територіальної громади на 2024 рік.


Програму про дольову участь співвласників у поточному та капітальному ремонтах багатоквартирних будинків Бурштинської міської територіальної громади на 2024 рік.


Програму фінансової підтримки комунальних підприємств Бурштинської міської ради на 2024-2025 роки.


затверджено перелік нерухомого майна для передачі в оренду з проведенням аукціону.


затверджено структуру міської ради та закладів культури Бурштинської міської ради.


схвалено меморандум про співпрацю між Бурштинською міською радою та Івано-Франківською ОДА, Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України, Городенківською, Калуською, Косівською, Надвірнянською міськими радами щодо створення на території Івано-Франківської області сучасних потужностей з оброблення побутових відходів та вирішення інших питань у сфері управління побутовими відходами.


Розглянули депутати традиційно і земельні питання. Зокрема, затверджено технічні документації під об’єктами комунальної власності, продовжено термін договорів оренди для підприємств і організацій, надано дозві на інвентаризацію земельних ділянок під закладами культури у селах громади, а також затверджено технічні документації для громадян.


Не прийняли депутати важливе рішення про поділ земельної ділянки у парковій зоні по вул. Міцкевича на відповідні зони, які передбачені уже затвердженим детальним планом території.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 252
banner