На Прикарпатті представили нову керівницю управління культури, національностей та релігій

Суспільство

Днями, голова обласної державної адміністрації – начальниця Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук та керівник апарату Ярослав Дем’янчук урочисто представили колективу управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації новопризначену керівницю Тетяну Бойко.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Івано-Франківську обласну військову адміністрацію


«У цей нелегкий час Вам доведеться вирішувати чимало складних питань, адже головним завданням галузі в час війни залишається допомога своїй країні. Історія доводить, що культура, релігія та мистецтво – це духовна зброя, надзвичайно важливі в умовах війни. Ваш великий та професійний досвід, Тетяно Миколаївно, допоможе і надалі популяризувати нашу культуру, успішно організовувати проєкти з міжнародними партнерами задля підсилення галузі в умовах воєнних викликів, навести співпрацю з іноземними митцями, які підтримують нашу країну та організовують благодійні заходи на допомогу нашим оборонцям», – наголосила очільниця Прикарпаття.

Тетяна Бойко подякувала за довіру, зауважила, що стиль її керівництва буде відкритим, європейським, прозорим, близьким до людей.


Стежте за нами в соціальних мережах:ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.


Переглядів: 642
banner