Відчути себе держслужбовцем: у Франківську стартує проєкт “Молодь і влада” (ФОТО)

Суспільство

Сьогодні, 10 жовтня відбулась пресконференція з нагоди старту проєкту “Молодь і влада”.

Цей проєкт — це можливість стажування в міській раді, а також хороший шанс реалізувати себе, пробувати в ролі держслужбовця. Це своєрідний крок до ще більшої відкритості між владою та молоддю.

З 10.10 по 21.10 2019 року триматиме прийом заявок на участь.

“Плануємо набрати 50 молодих людей. Плануємо провести стажування 3 місяці. Наші випускники влаштовуються до нас на роботу. Основим критерієм відбору є студенти старших курсів або випускники, які були активні в університеті, в волонтерстві та інших соціальних сферах. Ми підготували для них насичену програму” — зазначає координатор проєкту Роман Труба.

Проєкт отримав минулого року 2 місце у

“Нам дуже потрібна свіжа кров. Проєкт з кожним роком стає все кращим. Надзвичайно приємно що багато учасників працюють в виконавчому комітеті. Це величезний досвід — відчути себе на місці голови виконкому, відчути себе частиною цього процесу. Багато хороших проєктів народилося в учасників цього стажування. Франківськ тепер чують в Європі, бо студенти відвідують різні країни” — каже міський голова Руслан Марцінків.

Анкету на участь можна заповнити з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 17:00 в 402 каб. міської ради, або за онлайн-формою, яка розміщена на сайті міської ради.

“Цей проєкт кардинально змінив моє враження про міську раду. Одним з найбільших плюсів є те, що кожного тижня проводяться тренінги. Я відвідала Німеччину в рамках “Еразмус”. Також побувала у Верховній Раді” — діляться враженнями учасниця проєкту.

Один з колишніх учасників проєкту став депутатом міської ради.

 Переглядів: 195
banner