фото з мережі інтернет

Відійшов у вічність відомий прикарпатський лікар

Суспільство

19 серпня відійшов на вічний спочинок Заслужений лікар України Синиця Любомир Павлович.


Пише Голос-Інфо з посиланням на WestNews.

«Товариство отоларингологів Івано-Франківської області та колектив ЛОР відділення Коломийської ЦРЛ глибоко сумує з приводу важкої втрати», – написав Роман Оріщак у мережі Facebook.

Синиця Любомир Павлович – лікар вищої категорії, неодноразово був нагороджений різними відзнаками, а в 2013р йому було присвоєно нагороду «Заслужений лікар України».

Народився 3 січня 1953 року. В 1975 році закінчив Вінницький медичний інститут ім. М.І.Пирогова. З 1976р. почав свою трудову діяльність з посади лікаря станції швидкої медичної допомоги. З 1979 року працював лікарем отоларингологом. З 1990 року працював на посаді завідуючого ЛОР відділення Коломийської ЦРЛ по 2013 рік. Трудову діяльність дальше продовжував лікарем отоларингологом.

«Ми відчуваєм велику втрату серед медичних працівників. Його розум, вміння рук допомагати в одужанні хворих. Був прекрасним спеціалістом і наставником для молодих лікарів, завжди допомагав іншим, він був прекрасний сім’янин, батько ,дідусь. Любив свою роботу лікаря, свою рідну мову, українські традиції, не раз ходив у походи по горах Карпатах, любив природу ,у вільний час і порибалити.

А сьогодні, ми медичні працівники КНП «Коломийської ЦРЛ»КРР хочемо висловити щирі співчуття родині, дітям, внукам і нашій медичній громаді, які знали і працювали разом із ним. Важко знайти слова втіхи коли стається непоправне-смерть рідної людини. Світла пам’ять і вічний спокій», – йдеться у повідомленні колег та друзів.Переглядів: 189
banner