Відома ІТ компанія підписала меморандум з Івано-Франківським кластером (ФОТО)

Суспільство

Вчора компанія Intellias підписала меморандум про партнерство з Івано-Франківським ІТ кластером та провела офіційне відкриття офісу в Івано-Франківську.

«Ми відкрили цей офіс з амбітними цілями і впевнено втілюємо їх у життя. Наші спеціалісти працюють тут на високотехнологічних проєктах: зокрема над програмним забезпеченням для одного з найбільших світових банків і над картографічними сервісами німецької компанії – лідера автомобільної індустрії», – зазначив під час події СЕО та співзасновник компанії Intellias Vitaly Sedler.

Подія відбулася за участі представників міської ради, ІТ кластера Івано-Франківська та активних учасників ІТ спільноти. Зокрема міський голова Руслан Марцінків підкреслив, що відкриття офісу Intellias є позитивною подією для міста: «Це не лише додаткові кошти до міського бюджету і створення високооплачуваних робочих місць в місті. Відкриття офісів таких ІТ-компаній як Intellias допомагає зберігати талановитих людей в Івано-Франківську, запобігаючи міграції ІТ фахівців у інші регіони».

У нашому франківському офісі ми маємо 6 міжнародних проєктів, на яких працюють 12 спеціалістів. У планах – подвоїти команду до кінця цього року. Прямо зараз у нас відкрито кілька вакансій.Переглядів: 200
banner