Відомі подробиці про хвору на коронавірус в міському пологовому будинку

Здоров`я

Пацієнтка Івано-Франківського міського клінічного пологового будинку, у якої сьогодні підтвердили коронавірус, перебуває у лікарні вже понад тиждень.


Про це на щоденному брифінгу в облдержадміністрації повідомила начальниця управління охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради Марія Бойко, передає Суспільне.

“При поступленні у неї діагностовано ГРВІ, і також були проведені всі необхідні дослідження. Було встановлено діагноз “пневмонія”, але зважаючи на те, що результат першого швидкого тесту був від’ємний, провели другий швидкий тест. Він теж показав негативний результат. Попри це, було відібрано носоглоткові змиви для тесту полімеразно-ланцюгової реакції. І саме так було підтверджено діагноз коронавірусної інфекції. На сьогодні стан жінки є задовільним, вона ізольована в палаті та отримує все необхідне лікування”, – сказала начальниця управління охорони здоров’я Івано-Франківська Марія Бойко.

Людей, з якими спілкувалася пацієнтка, наразі встановлюють. Їх небагато, каже Марія Бойко, бо в умовах карантину з нею контактував тільки персонал зміни. Аби визначити, хто інфікувався і зрозуміти загальну ситуацію у пологовому, у закладі проводять загальне тестування швидкими тестами.

Офіційно сьогодні в Івано-Франківському міському клінічному пологовому будинку є одна хвора на COVID-19 лікарка.

“Вона перебуває на лікуванні в обласній клінічній інфекційній лікарні. Це вже приблизно більше як тиждень, як вона там лікується. Тільки побачила у себе симптоми гарячки – взяла лікарняний квиток. Тобто з такими симптомами вона не з’являлася на роботу”, – запевняє Марія Бойко.Переглядів: 169
banner