Відтінок спокою й умиротворення: інститут Pantone назвав наймодніший колір 2020 року

Територія успіху

І ми від нього без розуму.

Інститут Pantone назвав головний колір 2020 року — класичний синій Classic Blue (Pantone 19-4052).

“Представляємо колір 2020 року, Classic Blue — вічний, зрозумілий синій відтінок, елегантний у своїй простоті. Як спокійне сутінкове небо, цей колір володіє позитивними якостями і обіцяє захист, підкреслюючи наше бажання створити надійну і стабільну основу в суспільстві. Переступаючи поріг у нову еру, Pantone перетворює відтінок в мультисенсорний досвід, щоб надати можливість кожному поспілкуватися з кольором. Ми будемо використовувати зір, звук, запах, смак і текстуру, щоб зробити класичний синій по-справжньому захоплюючим колірним досвідом для всіх”, — йдеться в офіційній заяві Pantone.

“Pantone 19-4052 — солідний і надійний синій відтінок, на який ми завжди можемо покластися “, — охарактеризувала колір директор інституту Леатріс Ейсман.

Як відомо, Pantone — розробник професійних колірних стандартів і цифрових рішень для індустрії дизайну. Інститут понад 20 років вибирає колір року, який стає орієнтиром для дизайнерів одягу, інтер’єрів і меблів, графічних дизайнерів, візажистів і так далі.

У 2019 кольором року за версією Pantone був “живий корал”, що символізує “внутрішню потребу в оптимізмі”.

ДжерелоПереглядів: 203
banner