Віталій Ільчишин взяв участь у Конгресових слухання на тему «Про згуртованість і регіональний розвиток в контексті підготовки вступу України до ЄС»

Суспільство

Сьогодні під головуванням заступника керівника Офісу Президента України Олексія Кулеби, за участю народних депутатів, представників центральних органів виконавчої влади, ОВА та обласних рад відбуваються Конгресові слухання.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Івано-Франківську обласну військову адміністрацію.


Цей захід у форматі онлайн відбувся за участі заступника голови обласної державної адміністрації Віталія Ільчишина, а також директора департаменту міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Олександра Зрайка.


Метою заходу є аналіз основних завдань з Дорожньої карти щодо вступу України в ЄС, зокрема: виконання рекомендацій; нормативно-правове наближення до актів права ЄС; огляд зарубіжного досвіду.


Учасники Конгресу мають на меті досягнути спільного розуміння щодо механізмів впровадження елементів політики згуртованості в реальну державну регіональну політику органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, особливо в умовах воєнного стану і в перехідний період. Також планують визначити основні завдання та рекомендації з актуалізації Державної та регіональних стратегій розвитку на період до 2027 року з урахуванням нових викликів.


“Питання, що обговорюються є надзвичайно важливими для областей, адже мета нашої держави – вступ до ЄС”, – зазначив Віталій Ільчишин.


Переглядів: 308
banner