Візажисти поділилися секретами швидкого макіяжу за допомогою всього 3-х предметів косметики

Територія успіху

Макіяж з використанням мінімальної кількості косметичних засобів.

Дівчина може виглядати доглянутою, використовуючи при цьому мінімальну кількість продуктів для макіяжу і витративши невелику кількість часу. Правильно підібрані продукти і техніки нанесення макіяжу здатні прикрасити і освіжити будь-яку зовнішність.

Перш ніж приступити до нанесення косметичних засобів, необхідно зволожити шкіру обличчя. Ця порада відноситься абсолютно до всіх випадків, не залежно від того, необхідно зробити експрес макіяж, або створити вечірній образ, що вимагає витрат часу. На зволожену, підживлену шкіру, будь-які засоби лягають набагато краще.

Тональна основа

Після зволоження наноситься тональний засіб для обличчя. Гарний рівний тон надає образу доглянутість і лиск. Якщо ви обмежені в часі, можна нанести тональний крем пальчиками, а не пензлем. Видавити засіб на тильну сторону руки, протягом приблизно 5 секунд легкими рухами розігріти основу. У цьому разі тональний крем ляже більш рівним шаром і розподілиться швидше.

Брови

Наступний обов’язковий пункт у макіяжі обличчя — це брови. Брови є важливою частиною обличчя, що обрамляють його, надають образу виразність. З допомогою грамотного макіяжу брів можна візуально скинути кілька зайвих років, або додати, якщо макіяж зроблений невдало. Приміром, зараз неактуальні тонкі, чітко промальовані, «графічні» брови. Зробивши такий мейк-ап, є небезпека візуально додати кілька років.

Для того, щоб красиво і сучасно оформити брови, не потрібно досить багато предметів макіяжу: можна комбінувати олівець з тінями і зафіксувати результат гелем або воском для брів.

Якщо час обмежений, то можна скористатися лише олівцем для брів. Для більшої натуральності бажано, щоб олівець не був гостро заточений, тож можна кількома штрихами створити більш виразні брови. Лайфхак: якщо немає гелю для укладання брів, а укласти їх все-таки потрібно, можна скористатися лаком для волосся, який нанесений на пензлик від туші.

Багатофункціональні засоби

Зараз існує безліч багатофункціональних палеток: один продукт — кілька варіантів використання. Наприклад, є палетки з великою кількістю тіней, які можна використовувати як для макіяжу очей, так і для макіяжу брів. Або палетки, в яких є і рум’яна, і хайлайтер, і засіб для контурування (який при правильно підібраному відтінку можна використовувати як тіні для брів).

Для економії часу хайлайтер можна наносити пальчиком. Наноситься на вилиці, можна нанести трохи на кінчик носа і над верхньою губою. Пальцем нанести засіб у внутрішній куточок ока для того, щоб зробити погляд свіжим і більш відкритим.

Губи

Якщо засобів в косметичці мало, для макіяжу губ підійде один олівець. Його можна використовувати за прямим призначенням і промальовувати ним контур, або заштрихувати олівцем поверхню губ, щоб отримати ефект матової помади. Така імпровізована помада тримається набагато довше звичайної!

Підкреслити природну красу можливо, навіть використовуючи мінімальну кількість засобів для макіяжу і витративши зовсім небагато часу. Будьте красиві!

ДжерелоПереглядів: 168
banner