Власник дискобару на Калущині сплатить штраф за порушення карантинних вимог

Суспільство

Калуський міськрайонний суд визнав винним у порушенні правил карантину власника диско-бару «Фортуна» у селі Негівці.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на «Калуш ФМ».


Як ідеться у матеріалах справи, 14 лютого 2021 року о 01:30 у с. Негівці Калуського району, власник диско-бару «Фортуна», допустив роботу закладу, чим порушив вимоги постанови КМУ №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Правопорушник у судовому засіданні вину у вчиненому визнав та пояснив, що він є власником диско-бару «Фортуна», що в с.Негівці Калуського району, і підтвердив, що 14 лютого 2021 року о 01:30 годин диско-бар працював і у ньому були відвідувачі та грала музика. На час приїзду працівників поліції музику не встигли виключити, як і не встигли відвідувачі вийти на вулицю. У вчиненому розкаявся. Просив суворо не карати.

Дослідивши матеріали справи, суд прийшов до висновку, що в діях власника наявний склад адміністративних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 44-3  КУпАП, якою передбачено адміністративну відповідальність за порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених ЗУ «Про захист населення від інфекційних хвороб, іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами.

Суддя визнав чоловіка винним та призначив 17 тисяч гривень штрафу. Також він має заплатити судовий збір.Переглядів: 204
banner