Vodafone Ukraine викупить азербайджанська компанія

Економіка

Другого за величиною оператора в Україні готується придбати азербайджанська компанія Bakcell.

Другий за величиною мобільний оператор в країні Vodafone Ukraine увійде до складу компанії з Азербайджану. Про це повідомила державна уповноважена АМКУ Марія Процишен.

В понеділок, 7 жовтня, в АМКУ зайшла заявка на концентрацію «ВФ Україна» (Vodafone Ukraine) від компанії Bakcell (Баку). У самому Vodafone цю інформацію на даний момент поки що не коментують..

У виданні також повідомляють, що раніше покупкою Vodafone вже цікавилися різні компанії.

Довідка

Мобільний оператор Vodafone Ukraine обслуговує 19,7 млн абонентів. Чистий прибуток компанії в минулому році склав 1,8 млрд гривень, дохід — 12,8 млрд гривень. Компанія входить в групу МТС (через дві проміжних юрособи — люксембурзьку Allegretto Holding S. a.r.l. і нідерландську Preludium B. V.), в якій мажоритарним акціонером є бізнесмен Володимир Євтушенков.

Компанія Bakcell — оператор мобільного зв’язку і провідний провайдер мобільного інтернету в Азербайджані. Компанія була заснована в 1994 році. У відкритих джерелах немає точних відомостей, хто є основним власником Bakcell.

Мережа Bakcell, що складається з понад 7500 базових станцій охоплює 93% території (крім непідконтрольної території) та 99% населення Азербайджану. Компанія обслуговує більше трьох мільйонів осіб.

ДжерелоПереглядів: 201
banner