Волонтери Мальтійської служби допомоги міста Івано-Франківськ відвідали прифронтові міста

Суспільство

У рамках проєкту «Роздача продуктових наборів особливо вразливим верствам населення в Україні», волонтери Мальтійської служби допомоги м. Івано-Франківськ відвідали прифронтові міста, зокрема Дніпро, Запоріжжя, Харків, Балаклію, Ізюм та Дергачі.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську Архієпархію УГКЦ


Разом з невтомними партнерами мальтійці здійснили роздачу продуктових наборів та засобів першої необхідності для постраждалих внаслідок війни на прифронтових територіях, а також у містах та селах України, де люди живуть у надзвичайно складних умовах: щодня під обстрілами, на деокупованих місцевостях, де все зруйновано, інфраструктура ще не відновлена, знищені магазини, аптеки, не працюють лікарні — люди проживають за межею бідності. Про це зазначають волонтери МСД на своїй фейсбук-сторінці.


За словами волонтерів, моніторингові візити здійснювались у рамках проєкту, який має на меті розповсюдити 11550 продуктових наборів для орієнтовно 28 875 людей з числа найбільш потребуючих.

«Після таких візитів вкотре переконуємось наскільки необхідно підтримувати людей у тих місцевостях. Їхні історії — розчулюють, їхня витримка вражає, а віра і надія — надихають. Дякуємо всім нашим волонтерам, які долучаються до проєкту на різних етапах, а також всім нашим партнерам та жертводавцям, завдяки кому ми можемо допомагати найбільш потребуючим», — зазначають мальтійці.Переглядів: 294
banner