Волонтери з Івано-Франківська придбали обладнання для дитячого онковідділення ОДКЛ

Суспільство

Волонтери проєкту «На_шапку» придбали очищувач повітря для дитячого онкогематологічного відділення Івано-Франківської ОДКЛ.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Онкогематологічне відділення Івано-Франківської ОДКЛ


«У сезоні На_шапку-2022 ми збирали кошти на ламінарний бокс для Онкогематологічне відділення ІФ ОДКЛ. Як ми писали у нашому сезонному звіті – на бокс ми не дозбирали. Але він все одно з’явився у відділенні завдяки зусиллям багатьох людей та успішним переговорам», — йдеться у дописі.


Певний час волонтери тримали на рахунку зібрані за сезон кошти, оскільки не було відповідного рішення, на що раціональніше їх витратити. Як зазначається, на серйозні ремонтні роботи, яких потребує відділення, коштів було не достатньо. Тож волонтерам потрібно було обрати те обладнання, яке реально принесе користь та вкладеться в бюджет.


Для дитячого онковідділення дуже важлива стерильність. Діти, які проходять хіміотерапію, мають дуже ослаблений імунітет. Найменша інфекція – вірус, бактерія, грибок – може стати для них фатальною. Тому, окрім дезінфекції всіх поверхонь та регулярних прибирань, у відділенні потрібна постійна фільтрація повітря.


Волонтери «На_шапку» придбали очищувач повітря преміум класу IQAir CleanZone SLS MultiGas. Виробництво – Швейцарія, м. Гольдах. На обладнання є три роки гарантії.


Характеристики:

  • Затримує COVID-19
  • Ультранизький рівень шуму в поєднанні з високою продуктивністю
  • Обладнаний поглиначем шуму
  • Ідеально захищає від тютюнового диму і запахів
  • Зберігає простір, можливий монтаж на стіну
  • Дуже вузький. Ширина 25 сантиметрів
  • Тривалий термін служби фільтрів
  • Не потребує обслуговування

Очищувач обладнаний найсучаснішим фільтром HyperHEPA. Це механічний повітряний фільтр з більш глибоким очищенням, зі значно більш дрібними волокнами, серед яких затримуються віруси та інші дрібні часточки. Ефективність очищення максимально наближена до 100%. Саме такі фільтри гарантують медичний клас очищення HEPA H12/13.


Повна вартість такого обладнання – 332 000 грн

«Враховуючи обставини збору та ситуацію в Україні, нам вдалося отримати знижку від постачальника (зауважимо, що були певні затримки, бо швейцарська компанія проводила перевірку, чи не співпрацює постачальник з росією!)», — кажуть волонтери.

Тому заплатили за обладнання 237 240 грн. Вже другий тиждень очищувач успішно працює у відділенні.


27 квітня розпочинається шостий сезон проєкту «На_шапку-2023»

 Переглядів: 374
banner