Вперше оприлюднений вигляд перспективного турецько-українського безпілотного винищувача. Репортаж

Технології

Компанія Defense Express у своїй відеопрограмі «Таємниці Baykar» вперше представила вигляд перспективного турецько-українського безпілотного винищувача.

Ексклюзивні відеоматеріали були відзняті за підсумками перебування зйомочної команди Defense Express на дослідницьких та виробничих потужностях компанії «Байкар», яка є беззаперечним лідером Туреччини у виготовлені безпілотних комплексів військового призначення.

У безпілотного літака-винищувача ще немає назви.У безпілотного літака-винищувача ще немає назви.

У безпілотного літака-винищувача ще немає назви. Проте є тактико-технічні вимоги. Безпілотний літак-винищувач максимальною вагою до 3,5 тон має підніматися на висоту у понад 12 км і виконувати політ тривалістю до 5 годин. Управління – за допомогою супутникових систем. Маса озброєння чи корисного навантаження до 1 тони. Безпілотник повинен знищувати як наземні, так і повітряні цілі. Швидкість у понад 900 км на годину мають забезпечити доопрацьовані українські турбореактивні двигуни Al-25TLТ від запорізького підприємства «Івченко-Прогрес».

Ударний безпілотний винищувач є наступним перспективним проектом для підприємства Baykar слідом за оперативно-стратегічним розвідувально-ударним БпЛА Akıncı, який 6 грудня 2019 р. вперше піднявся у небо за допомогою також українських двигунів АІ-450Т від ДП «Івченко-Прогрес».

«Наш черговий крок, який ми здійснимо у найближчому майбутньому, – це створення ударного безпілотного винищувача, який буде мати високі маневрові характеристики та звукову швидкість. Це буде великий проект і ми віримо, що Туреччина спільно із сусідніми та дружніми країнами його реалізує» – у коментарі Defense Express зазначив виконавчий директор компанії Baykar Халук Байрактар.

На виробництвіНа виробництві

ДжерелоПереглядів: 199
banner