ВПО в Тлумачі отримали ортопедичні наплічники від благодійників

Суспільство

Сьогодні, 7 березня, міський голова Ігор Петрук вручив 15 з 30 отриманих ортопедичних наплічників, з канцтоварами на суму 1200 грн. в кожному, дітям з числа внутрішньо переміщених осіб та соціально незахищених категорій.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Тлумацьку міську раду.


Тлумацька міська територіальна громада отримала цю чергову допомогу від міжнародної організації Save The Children за фінансування міністерства закордонних справ Норвегії (NMFA).


З перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну наша громада стала другою домівкою для багатьох людей, які змушені були переїхати на Тлумаччину через військову агресію. Тому опіка та підтримка міжнародних партнерів для нас є вкрай важливою.


Міжнародна гуманітарна організація Save The Children є неурядовим благодійним проєктом, діяльність якого спрямована на захист та підтримку дітей, котрі перебувають у важких обставинах, спричинених війною, природними катаклізмами або іншими катастрофами різного характеру. Уже понад 100 років організація захищає дітей по всьому світу, пропонуючи різні види підтримки, в тому числі надаючи грошові виплати, продуктові набори та інші предмети першої необхідності.
Починаючи з 2014 року, організація переважно займалася гуманітарною допомогою для жителів Донецької та Луганської областей, проте після 24 лютого розширила свою діяльність ні інші області України.


Переглядів: 327
banner