фото з мережі інтернет

ВРП відреагувала на повідомлення Франківського апеляційного суду у справі про хабарництво

Суспільство

До Івано-Франківського апеляційного суду надійшла заява громадянина, до якої додавався конверт, де було виявлено  1000 гривень.


Вища рада правосуддя вирішила звернутися до Офісу Генерального прокурора щодо надання інформації про розкриття та розслідування злочину у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактами, викладеними у повідомленні голови Івано-Франківського апеляційного суду Гриновецького Богдана Михайловича.

Про це повідомляє Голос-Інфо з посиланням на сторінку Вищої ради правосуддя.

Керівник апарату суду повідомила про інцидент поліцію. Слідчо-оперативною групою Івано-Франківського відділу поліції у приміщенні суду проведені необхідні процесуальні дії і розпочато з’ясування обставин. Голова суду зауважив, що вказані обставини мають ознаки неправомірного впливу на суддів апеляційного суду, оскільки у провадженні суду перебувала апеляційна скарга громадянина на рішення Рожнятівського районного суду Івано-Франківської області про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою.

Гриновецький Б. М. відповідно до вимог пункту 9 частини сьомої статті 56 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» надіслав повідомлення про втручання в діяльність суддів щодо здійснення правосуддя Генеральному прокурору.

24 грудня 2020 року Івано-Франківською місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом втручання в діяльність суддів вказаного суду.Переглядів: 199
banner