“Всеядний” травматичний пістолет STORM. Відео

Технології

В Харкові, відбулися змагання серед стрільців з практичної стрільби з пістолету – Open STORM Gun 2019.

Як проходив сам турнір, і що на ньому було цікавого, ми розповімо в наступному огляді. А зараз, деякі подробиці про випробування травматичного пістолету STORM.

Для тесту виробник надав на турнір два травматичні пістолети, які мали настріл по 30 000 (!) і 40 000 (!) набоїв (з усієї конструкції були замінені лише пружини), і один новий пістолет STORM «з коробки». Завдяки чому користувачі могли порівнювати безвідмовну роботу механізмів зброї.

І «дідусі» і «новий» – відпрацювали як годинник, хоча температурні умови були від 0°до + 4°, що не дуже добре для гумової кулі.

Тож поки готується матеріал, ми провели додаткове невелике «стрес-тестування» новинки на «всеядність». Чому на “всеядність”? Тому, що це питання турбує багатьох – адже погодьтеся, ви часто чули від власників інших травматичних пістолетів, що для «цього пістолету, тільки цей патрон», або на цьому «дає осічки, «невикиди», «закуси»  та інше, а «на цьому патроні працює стабільно».

Тест вдало пройденоТест вдало пройдено

Безумовно, робота будь-якого пістолету, не тільки травматичного, залежить від якості боєприпасу – і ми вирішили зробити перевірку пістолету STORM, патронами, які можна купити в спеціалізованих магазинах.

Ми провели тест – обрали 9 популярних марок травматичних набоїв: ФОРТ, SA-9, Хантер-Армс, Сова-П, САРА Армс, ВІЙ, СОБР-Т, МАК, Шмайсер (ПС9).

Подробиці тесту у відео.

ДжерелоПереглядів: 182