Виберіть крила і дізнайтеся ім’я свого ангела-охоронця

Культура

Ви зможете встановити з ним міцний зв’язок.

Чи вірите ви в те, що за всіма вашими діями спостерігає ангел-охоронець? У багатьох релігіях світу вважається, що він спрямовує людину, і намагається уберегти від помилок. Але далеко не всі прислухаються до слів охоронця. Багато людей вважають, що вищих сил взагалі не існує. Але більшість визнають присутність в їхньому житті того, чого вони не можуть пояснити.

Ми пропонуємо вам визначити ім’я свого ангела-охоронця, щоб знати, як до нього звертатися. Так ви зможете встановити з ним міцний зв’язок і, можливо, перестанете робити помилки. Виберіть крила, щоб дізнатися, хто оберігає вас від бід.

Перші крила

Ви перебуваєте під захистом Рафаїла. Цей ангел прославився своїми цілительськими здібностями. Він вміє лікувати навіть найважчі хвороби. Причому мова йде не тільки про фізичні, але й духовні проблеми.

Якщо ви відчуваєте втому і тугу, то зверніться безпосередньо до свого захисника. Не соромтеся просити про допомогу, щоб впоратися з неприємностями. Говоріть з ним про те, що вас хвилює. Завдяки його допомоги ви можете налагодити контакт з близькими. Цей ангел любить зелені або жовті відтінки.

Другі крила

Ви перебуваєте під захистом Михайла. Цей охоронець отримав популярність завдяки боротьбі з несправедливістю. Це покровитель тих, хто зіткнувся з бідами, пригніченням. Тому не бійтеся звертатися до нього за підтримкою, якщо вас ображають.

Ангел покарає кривдника і допоможе вам позбавитися від труднощів. Якщо ви будете вірити в його підтримку, незабаром ваше життя зміниться на краще. Щоб залучити на свою силу захисника, скористайтесь запахом ладану або мірри. Пам’ятайте, що він любить червоні та золотисті відтінки.

Треті крила

Вашим ангелом-охоронцем є Габріель. Він благоволить всім представникам людства. Якщо мова йде про жінку, то їй захисник створює ідеальні умови для сімейного життя. Це справжній покровитель сімейних людей, але крім цього він допомагає реалізувати творчі здібності.

Щоб повністю розкрити свій потенціал і привернути увагу ангела, вам потрібно використовувати жасмин. Також він любить сині або помаранчеві відтінки.

Четверті крила

Вашим покровителем є Уріель. Цей ангел-хранитель об’єднує світ живих і світ мертвих. Тому він допоможе розвинути інтуїцію, реалізувати себе у тій сфері, яка вам близька.

Зверніться до захисника, якщо хочете отримати послання від померлих родичів. Щоб налагодити контакт з ним, скористайтесь ароматом сандалового дерева, ромашкою. Він віддає перевагу зеленому або коричневому кольорам.

ДжерелоПереглядів: 166
banner