Викрадення авто: в Україні з’явилася ще одна схема видурювання водіїв з машини

Кримінал

Приманкою в цьому випадкову є гроші.

Чого тільки не придумують викрадачі, щоб виманити водія з авто. І залишають пляшку під колісною аркою, і нахабно засліплюють фарами, і навіть крадуть машини за допомогою евакуатора! Але оскільки кожен з вигаданих ними методів рано чи пізно старіє, вони змушені проявляти винахідливість. І ось нещодавно з’явилася нова схема викрадення авто, з якою зіткнувся один з жителів Харкова.

Як розповів автовласник у фейсбук-співтоваристві Харків, викрадачі залишили під склоочисниками його авто двохсот гривневу купюру. Приманка розрахована на те, що, побачивши настільки привабливу знахідку, водій захоче забрати її та спішно вийде з авто, залишивши ключ у запалюванні. Після цього очікуючі поруч злодії проникнуть в салон машини та поженуть її або, щонайменше, заберуть цінні речі.

“Виїжджаючи з парковки супермаркету, я виявив, що у мене під двірниками відкладена 200-гривнева купюра. Якби я не чув про подібні випадки раніше, то обов’язково б вийшов, щоб взяти її, а так — заблокував двері і рушив”, — написав водій.

Чоловік зазначив, що разом з ним від’їхала машина підозрілого вигляду — з сильно затонованими стеклами та без номерів, яка стояла поруч. Очевидно, в ній перебували викрадачі.

“Такі випадки часто відбуваються на парковках і в гаражах, де машини стоять передом до стіни, і купюру помітити складно, поки не від’їдеш”, — зазначив автор публікації.

ДжерелоПереглядів: 182
banner