Вищий антикорупційний суд досліджує докази у справі про хабар франківського екссудді

Суспільство

У четвер, 19 листопада 2020 року за участі прокурора САП у Вищому антикорупційному суді продовжилось дослідження доказів у справі про обвинувачення колишнього судді Господарського суду Івано-Франківської області в одержанні 5 тис євро неправомірної вигоди.


Зокрема, суддівська колегія дослідила відео затримання судді Господарського суду Івано-Франківської області Володимира Булки, пише Голос-Інфо з посиланням на Фіртку.

Крім того, на засіданні суд розглянув та відмовив у задоволенні клопотання сторони захисту про скасування арешту будинку дружини обвинуваченого.

Наступний розгляд у справі заплановано на 9:00 год 10 грудня 2020 року.


Як вже повідомлялось, суддя отримав 5 тис євро неправомірної вигоди від голови правління одного з підприємств за прийняття рішення про продовження повноважень арбітражного керуючого в справі про банкрутство підприємства.

Нагадаємо, суддю  затримали 7 серпня 2018 року на «гарячому» одразу після одержання ним другої частини обумовлених коштів – 3 тис євро.

Дії судді кваліфіковані за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

За версією слідства, екссуддя отримав 5 тисяч євро неправомірної вигоди від голови правління ПАТ «Живиця» Олександра Аниськовця за ухвалення рішення про продовження повноважень арбітражного керуючого в справі про банкрутство підприємства.Переглядів: 172
banner