Високі здобутки юних науковців Калуської територіальної громади

Суспільство

25-26 лютого відбувся ІІ (обласний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Для участі представлено 19 науково-дослідницьких проєктів та постерів до них. Перемоги здобуто у 17 секціях (І місце -8 ; ІІ місце -4 . ІІІ місце -5).


Пише Голос-Інфо з посиланням Калуську міську раду


Дипломи І ступеня завоювали:

Базилів Ірина Сергіївна, учениця 11 класу Калуського ліцею №6, вихованка гуртка центру науково-технічної творчості учнівської молоді (наукове відділення хімії та біології, секція загальної біології), наставник – Олександра Гірняк, керівник гуртка центру науково-технічної творчості учнівської молоді.


Заяць Ірина Олегівна, учениця 11 класу Калуського ліцею №7, вихованка центру науково-технічної творчості учнівської молоді (наукове відділення філософії та суспільствознавства, секція релігієзнавства), наставник – Інна Бусел, керівник гуртка центру науково-технічної творчості учнівської молоді.


Крохта Олександр Романович, учень 11 класу Калуського ліцею №10 (наукове відділення економіки, секція прикладної макро- та мікроекономіки), наставник – Оксана Крохта, вчитель географії Калуського ліцею №10.


Мазур Юлія Владиславівна, учениця 11 класу Калуського ліцею №10 (наукове відділення екології та аграрних наук, секція агрономії), наставник – Любов Голинська, вчитель біології Калуського ліцею №10.


Паращак Софія Володимирівна, учениця 10 класу Калуського ліцею імені Дмитра Бахматюка (наукове відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція літературної творчості), наставник – Ольга Сербін, учитель української мови та літератури Калуського ліцею імені Дмитра Бахматюка.


Псюк Юрій Михайлович, учень 9 класу Калуського ліцею імені Дмитра Бахматюка (наукове відділення філософії та суспільствознавства, секція філософії), наставник – Ольга Сербін, учитель української мови та літератури Калуського ліцею імені Дмитра Бахматюка.


Тимків Анастасія Любомирівна, учениця 10 класу Калуського ліцею імені Дмитра Бахматюка (наукове відділення філософії та суспільствознавства, секція журналістики), наставник – Ольга Сербін, учитель української мови та літератури Калуського ліцею імені Дмитра Бахматюка.


Ясінець Марія Миколаївна, учениця 10 класу Калуського ліцею імені Дмитра Бахматюка (наукове відділення хімії та біології, секція охорони здоров’я), наставник – Галина Лойош, учитель біології Калуського ліцею імені Дмитра Бахматюка.
Дипломи ІІ ступеня здобули:

Видрак Ірина Володимирівна, учениця 11 класу Калуського ліцею №3, вихованка центру науково-технічної творчості учнівської молоді (наукове відділення хімії та біології, секція біології людини), наставник – Галина Савчин, керівник гуртка центру науково-технічної творчості учнівської молоді.


Голубовська Юлія Олександрівна, учениця 10 класу Калуського ліцею імені Дмитра Бахматюка(наукове відділення мовознавства, секція української мови), наставник – Ольга Сербін, учитель української мови та літератури Калуського ліцею імені Дмитра Бахматюка.


Присташ Катерина Степанівна, учениця 11 класу Калуського ліцею №2 (наукове відділення мовознавства, секція англійської мови), наставник – Наталія Хомин, учитель англійської мови Калуського ліцею №2.


Шавранський Віталій Олегович, учень 11 класу Калуського ліцею №10, вихованець центру науково-технічної творчості учнівської молоді, (наукове відділення екології та аграрних наук, секція охорони довкілля та раціонального природокористування), наставник – Орися Груба, керівник гуртка центру науково-технічної творчості учнівської молоді.


Дипломи ІІІ ступеня вибороли:

Бухвак Ростислав Романович, учень 11 класу Калуського ліцею №10 (наукове відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства; секція мистецтвознавства), наставник – Оксана Логуш, учитель української мови та літератури Калуського ліцею №10.


Когут Анна Михайлівна, учениця 11 класу Калуського ліцею №2 (наукове відділення мовознавства, секція французької мови), наставник – Ірина Ковалик, учитель французької мови Калуського ліцею №2.


Олеськів Михайло Іванович, учень 10 класу Калуського ліцею №10 (наукове відділення математики, секція математики), наставник – Надія Довбняк, учитель математики Калуського ліцею №10.


Гутковська Софія Миколаївна, учениця 10 класу Калуського ліцею №5, вихованка центру науково-технічної творчості учнівської молоді (наукове відділення хімії та біології, секція медицини), наставник – Володимир Кравець, керівник гуртка центру науково-технічної творчості учнівської молоді, кандидат фізико-математичних наук.


Надвірнянський Святослав Ярославович, учень 11 класу Боднарівського ліцею, вихованець центру науково-технічної творчості учнівської молоді (наукове відділення екології та аграрних наук, секція екології), наставник – Надія Різничук, керівник керівник гуртка центру науково-технічної творчості учнівської молоді.


Вітаємо учнів –переможців, їх наставників та батьків! Бажаємо нових звершень на благо розвитку України !


Переглядів: 374
banner