«Взаємодія суб’єктів по роботі з дітьми, які пережили травму через насильство»: на Прикарпатті пройшов семінар для перацівники ювенальної превенції (ФОТО)

Суспільство

Ювенальні поліцейські долучилися до зініційованого ГО «Родина Кольпінга на Прикарпатті» заходу, спрямованого на розроблення заходів з ефективної мультидисциплінарної взаємодії у виявленні та вчасному реагуванні на домашнє насильство та жорстоке поводження з дітьми.

Учасниками семінару, крім ювенальних поліцейських, також стали інші фахівці, які у своїй діяльності стикаються з дітьми, що постраждали чи можуть потерпати від насильства – психологи, соціальні педагоги навчальних закладів Івано-Франківська, представники служб у справах дітей, центру пробації, адвокати.

До участі в семінарі було залучено психолога-спеціаліста у сфері розслідування злочинів проти дітей, судового експерта ДНДЕКЦ МВС, експерта проєкту «Дитинство без насильства: робота мультидисциплінарної команди» Анну Козлову. Вона поділилася з учасниками заходу цікавим досвідом з власної практики, який може стати їм у нагоді при вирішенні конкретних завдань. Зокрема, йшлося про використання методики «зеленої кімнати» при роботі з дітьми, які стали жертвами насильства.

Світлина від Ювенальни Превенції Прикарпатті.Світлина від Ювенальни Превенції Прикарпатті.Світлина від Ювенальни Превенції Прикарпатті.Світлина від Ювенальни Превенції Прикарпатті.Світлина від Ювенальни Превенції Прикарпатті.Світлина від Ювенальни Превенції Прикарпатті.Переглядів: 172
banner