Як автоматично розблокувати смартфон, витягуючи його з кишені

Технології

Власники Android можуть легко забути про існування кнопки живлення у своєму девайсі. За допомогою додатка його можна налаштувати на автоматичне блокування при розміщенні в кишені та автоматичне розблокування при діставанні з кишені. Така програма також стане в пригоді тим, хто користується фліп-чохлом, – апарат активуватиметься відразу при відкритті кришки чохла.

Для автоматичного блокування та розблокування у кишені знадобиться додаток Pocket Lock. Він використовує для своєї роботи датчик наближення та акселерометр, контролюючи екран не лише за наявністю перешкоди перед датчиком наближення, а й за положенням смартфона.

Для роботи Pocket Lock необхідно дозволити програмі бути адміністратором пристрою. Відповідний пункт можна знайти в меню налаштувань смартфона. При першому натисненні кнопки Start програма запропонує перейти в нього.

pocket-lockДодатково Pocket Lock стане в пригоді юзерам, в яких екран не блокується під час телефонних розмов. Для цього в налаштуваннях додатка потрібно зняти позначку Disable during phone calls.

ДжерелоПереглядів: 223
banner