Як безпечно тестувати косметику в магазині

Поради

10 корисних порад.

Перш ніж вибрати косметику в магазині, її необхідно протестувати. Але як правильно це зробити знають далеко не всі. У пробниках може бути безліч мікроорганізмів і бактерій. Тому професіонали поділилися деякими секретами, які допоможуть уникнути або мінімізувати ризик потрапляння шкідливих мікробів на шкіру.

Тіні для повік

Тестувати тіні треба паличками. Попередньо з тіней знімається верхній шар. Другою паличкою треба взяти тіні і нанести на повіку. У деяких жінок є звичка тестувати тіні пальцями. Це неправильно, бо на пальцях багато бруду і мікробів.

Помада

Зняти верхній шар з помади ніяк не можна. І тестувати її на губах теж не можна, бо невідомо, хто до цього фарбував губи цієї помадою. Найкраще випробувати пробник на подушечках пальців. Вони максимально наближені до губ за кольором.

Блиск для губ

Блиск для губ тестується точно так же, як і губна помада. Кінчики пальців стануть тим самим місцем, де відразу буде видно, підходить блиск чи ні.

Тональний засіб

Найпростіше тестувати тональний засіб, коли є дозатор. Тоді без проблем можна видавити крапельку крему, нанести на шкіру і подивитися на результат.

Пудра

Тестується пудра тільки на обличчі. Тому треба придбати два спонжа. Одним зняти верхній шар пудри, а другим нанести наступний шар на шкіру.

Туш для вій

Якість туші можливо побачити тільки на віях. Зате якість пензлика можна оцінити. Невідомо, хто до цього використовував туш. Краще не ризикувати, а прочитати відгуки про даний засіб.

Рум’яни

Рум’яни тестуються ватною паличкою. Верхній шар знімається, а наступний наноситься на шкіру.

Олівець

Косметичний олівець для губ або для брів відмінно проявить себе на зап’ясті. Буде видно його колір і твердість.

Підводка для очей

На тильній стороні долоні можна випробувати підводку для очей. Стане зрозуміло, чи варто купувати даний засіб.

Крем

Для тестування крему передбачені спеціальні шпателі, щоб не довелося брати крем пальцями. Якщо такого пристосування немає, то можна скористатися все тими ж ватяними паличками.

Щоб не потрапити в неприємне становище, не «підчепити» чужі бактерії і мікроорганізми, необхідно прислухатися до даних рекомендацій.

ДжерелоПереглядів: 159
banner