Як діяти у випадку надзвичайної ситуації: поліцейські провели для франківських школярів навчання з евакуації

Суспільство

Ювенальні поліцейські спільно з рятувальниками провели навчальний захід з учнями одного із Івано-Франківських закладів освіти. Під час навчань були відпрацьовані правила евакуації учасників освітнього процесу в разі нападу або ризику нападу на заклад освіти.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Поліцію Івано-Франківської області.


Найперше, поліцейські розповіли школярам та вчителям алгоритм дій при надзвичайній ситуації, нагадали правила поведінки при виявленні підозрілих або вибухонебезпечних предметів. А вже після теорії перейшли до практичних занять.


За задумом, у закладі освіти було оголошено загальну тривогу. Одразу ж, адміністрація навчального закладу повідомили всі екстрені служби. На момент уявної небезпеки в закладі перебувало майже сотня осіб. Із будівлі правоохоронці евакуювали всіх в безпечне місце.
Опісля, поліцейські разом з рятувальниками здійснили огляд приміщення та обмежили доступ сторонніх осіб до території закладу.


Після тренувань для школярів та вчителів поліцейські провели лекцію, де узагальнили алгоритм дій, а також обговорили інші безпекові питання, які стосуються освітнього процесу.
«Відпрацювання алгоритму дій у випадку загрози – це необхідність сьогодення. Під час тренувальних заходів усі учасники освітнього процесу із серйозністю та відповідальністю поставилися до процесу евакуації. Аналогічні навчання правоохоронці проводитимусь й надалі по всій області», – зазначив старший інспектор сектору ювенальної превенції Вадим Василецький.


Переглядів: 313
banner