Як кішка захищає та оберігає від зла і бід своїх господарів

Культура

Домашні улюбленці володіють здатністю пропускати через себе негативну енергію, очищати її.

Кішки завжди були оповиті таємницею. У народі вважається, що у них особливі стосунки з потойбічним світом: вони пророкують майбутнє, викликають віщі сни, бачать померлих і проганяють нечисть.

Парапсихологи дотримуються такої ж точки зору, тільки трактують її трохи інакше, стверджуючи, що кішки забирають весь негатив, облагороджуючи тим самим атмосферу в домі та покращуючи настрій своїх господарів. Пухнасті вихованці відчувають навколишню енергетику і «чистять» її, а також відмінно розпізнають небезпеку та захищають від бід. Як саме — спробуємо розібратися.

Котяче муркотання зцілює

Муркотання кішки — музика для серця господаря і знак того, що вона сповнена любові та подяки. Здатність кішок муркотіти має цілющий ефект на організм людини, знижує ризик серцевих захворювань, звільняє від стресу і запобігає загрозу нервового зриву. Звукова вібрація відбувається на частоті 25 Гц, що стимулює загоєння ран, зменшує біль, збільшує щільність тканин і навіть зміцнює імунітет.

Кішки захищають будинок і підвищують настрій

Кішки темного забарвлення охороняють будинок і всіх членів сім’ї. Чим шерсть темніша, тим більша сила тварини. Якщо ваш чотириногий друг поводиться відсторонено, вороже або пригнічено — це може бути ознакою того, що він захистив вас від проблем, відвернув біду. Світлі кішки, навпаки, залучають у дім добро, щастя. Якщо у вас раптово і безпричинно піднявся настрій, будьте впевнені: то заслуга кішки.

Кішки заспокоюють та позбавляють від самотності

Пухнасті улюбленці підтримують нас у важкі часи. Своєю присутністю вони змушують людей відчувати себе більш спокійно і розслаблено. Недавні дослідження показують, що кішки надають справжню емоційну підтримку своїм господарям, що покращує самооцінку і підвищує рівень ендорфінів. Ось чому, граючи з ними або перебуваючи в їх компанії, люди перестають відчувати смуток і тривогу, відчувають себе більш спокійними та товариськими.

Кішки приносять радість

Любителі кішок можуть підтвердити, що ті приносять радість в життя і змушують частіше посміхатися. Дослідження показало, що спостереження за пересуваннями і звичками котиків дарує заряд щастя і створює більш позитивний і веселий настрій.

Кішки переробляють негативну енергетику

Домашні улюбленці вбирають в себе негатив, який застоюється в будинку або приноситься ззовні. Кішки володіють здатністю пропускати через себе негативну енергію, очищати її і віддавати назад. Вони свого роду «фільтри» енергетичного поля. Їх аура дуже велика. Доведено, що котяча аура може сягати більш ніж на 50 метрів, в той час як у людини — всього на один метр. Очищаючи енергетичний фон від негативу, кішки дарують своїх господарям удачу в справах і любові.

Кішки пророкують майбутнє

Це здається неможливим, але такі факти: кішки насправді пророкують майбутнє, відчувають майбутні катаклізми, витік газу, пожежі та інші нещастя. Будьте уважнішими до свого улюбленця. Якщо ви помітили за ним дивну поведінку, знайте: це привід насторожитися. Будь-яка спроба втекти з квартири може говорити про небезпеку. А коли ніжний пухнастик раптом стає злим і агресивним — найближчим часом можуть виникнути проблеми з грошима або у відносинах з близькими. А ще котики — відмінні синоптики.

Кішки викликають віщі сни

Домашні улюбленці володіють феноменальними здібностями та можуть навіть спілкуватися з людиною за допомогою сну. Якщо вам приснився сон, після якого ви відразу ж прокинулися і побачили поряд з собою свого кота або кішку, це говорить про те, що улюбленець показав вам майбутнє і натякнув, як слід вчинити.

ДжерелоПереглядів: 336
banner