Як на Facebook автоматично відтворювати відео без звуку чи вимкнути його автовідтворення

Поради

Можна налаштувати соцмережу на автоматичне відтворення відео без звуку або вимкнути автоматичне відтворення.

Досить часто проміж текстових постів друзів трапляється публікація із відео, яке починає автоматично відтворюватися щойно користувач натрапляє на нього. Це може бути некомфортно через раптовий звук. У такому разі можна налаштувати соцмережу на автоматичне відтворення відео без звуку або вимкнути автоматичне відтворення.

Налаштування автовідтворення Facebook на iPhone

В додатку соцмережі перейдіть в меню та знайдіть розділ “Налаштування і приватність”. Із випадаючого меню оберіть “Налаштування”.

У вікні, що відкриється, відшукайте опцію “Відео та фото” і в ньому повинно міститися налаштування функції автовідтворення відео.

Налаштування автовідтворення Facebook на Android

У мобільному клієнті Facebook тапніть на меню з іконкою у вигляді горизонтальних смуг в правому верхньому куті. Знайдіть розділ “Налаштування та приватність” і у випадаючому меню оберіть “Налаштування”.

Відкриється додаткове підменю, в якому відшукайте розділ “Медіа та контакти”. У ньому знайдіть опцію “Відео в стрічці новин починаються зі звуком”. Для доступу до інших опцій автовідтворення зайдіть у підменю “Автовідтворення”.

ДжерелоПереглядів: 395
banner