Як на фотокамері без GPS прив’язувати фотографії до географічних координат

Поради, Технології

Можна автоматично присвоювати координати GPS зробленим на цифрову камеру фотографіям.

Отримувати знімки найкращої якості дозволяють окремі камери, наприклад, дзеркальні. Однак, на відміну від смартфонів, вони часто позбавлені вбудованого GPS. Тому отримані на них кадри важко прив’язати до точного місця зйомки. За допомогою Google Photos можна автоматично присвоювати координати GPS зробленим на цифрову камеру фотографіям.

Спершу у браузері на комп’ютері зайдіть в налаштування свого акаунта Google та активуйте зберігання історії переміщень. Це дозволяє відстежувати переміщення свого смартфона Android чи iOS на мапі.

Наступним етапом переконайтеся, що в камері встановлено точний час, включаючи коректну часову зону як у вашому акаунті Google. Переконайтеся, що у знімках зберігається EXIF-інформація з даними про час.

Зробивши серію фотографій на свою камеру завантажте файли будь-яким зручним способом у сервіс Google Фото. Це можна зробити за допомогою комп’ютера через браузер або через мобільні додатки для Android та iOS.

За кілька секунд після імпорту Google зіставить інформацію про переміщення вашого смартфона та час у EXIF-інформації фотографій і присвоїть знімкам координати місця, де вони були зроблені.

Google Photos не дозволяє записати координати GPS в інформацію EXIF у фотографії. При передачі знімку до іншого сервісу, наприклад, при публікації в соцмережі, або іншій людині координати необхідно додати вручну. Однак якщо поділитися фотоальбомом через пошту Gmail, користувачі зможуть отримати дані про місце зйомки фотографії.

ДжерелоПереглядів: 165
banner