Як на iPhone приховано запускати диктофон

Поради, Технології

Стандартний спосіб запуску диктофону iPhone передбачає розблокування смартфона, пошук на його екрані значка цієї програми, тап по кнопці старту запису.

Така кількість дій не підходить, якщо потрібно швидко або приховано активувати запис звуку. Для таких ситуацій можна створити ярлик, який використовує кнопку iPhone, що з’явилася разом з iOS 14.

Швидкий запуск диктофона можливий лише на iPhone 8 або новіше, оскільки лише на цих апаратах підтримується запуск дій постукуванням по задній стінці. Також потрібна iOS 14, в якій ця функція з’явилася. Ще потрібна стандартна програма «Швидкі дії», яка є стандартною, але яку деякі юзери видаляють.

Також потрібні стандартні додатки голосових заміток Voice Memos або менеджера файлів Files, які теж деякі юзери можуть видалити. Записуючи звук через Voice Memos можна мати миттєвий старт запису, поліпшення аудіо, а також можливість використовувати iPhone не перериваючи запис. Запис через Files надає повноекранний інтерфейс диктофону, на якому легко зупинити запис, а також передати його у «хмару».

Запис відбувається в форматі M4A (Apple MPEG-4 audio).

Запустіть додаток «Швидкі дії» та перейдіть в розділ «Мої дії», після чого натисніть значок (+) у правому верхньому кутку. Тапніть «Додати дію» та знайдіть через пошук додаток голосових заміток Voice Memo. Із запропонованих дій оберіть запис нової голосової замітки. Вимкніть пункт «Показувати при запуску» та натисніть «Далі», щоб перейти на наступний екран, на якому вкажіть назву новоствореної швидкої дії. Збережіть результат.

Якщо ви бажаєте записувати через Files, тоді в розділі додавання дії знайдіть опцію запису звуку. Тапніть по кнопці «Показати більше» та сконфігуруйте налаштування запису – якість звуку, старт запису (по тапу або миттєво), зупинка запису (по тапу або через вказаний проміжок часу).

Для збереження аудіозапису через Files необхідно створити ще одну дію в рамках поточної дії. Для цього тапніть значок (+) та знайдіть опцію збереження файлу. Сконфігуруйте її, вказавши тип збереження: сервіс (зберігання у iCloud у Files), запитувати (програма видаватиме запит), шлях (зберігатиме у вказаному місці).

Натисніть «Далі», вкажіть ім’я створеній дії та збережіть результат.

Для зменшення помітності того, що смартфон активно працює, можна запускати запис звуку із мінімальною яскравістю дисплея. Для цього додайте до створеної дії запуску диктофону дію встановлення яскравості, в якій вкажіть мінімальний рівень. Встановлення яскравості краще розмістити першою у списку дій.

Останнім кроком потрібно закріпити створену дію запуску диктофону на постукування по задній стінці смартфона. Для цього зайдіть в налаштування телефону в роділ «Доступність», перейдіть в меню «Дотик» та відкрийте «Задній тап». Оберіть активацію подвійним або потрійним тапом.

ДжерелоПереглядів: 315
banner