Як на Прикарпатті поліціянти співпрацють з собаками (ВІДЕО)

Суспільство

Сьогодні,2 квітня День кінолога.


Поліція Івано-Франківської області на своїй сторінці у Фейсбук розповідає, що найголовніше в професії кінолога – любов до тварн. У дописі повідомляють, що прикарпатські собаки-напарники  допомагають поліцейським розшукувати злочинця, вибухівку та зброю, наркотичні речовини та людей, яким потрібна допомога:

“Найголовніше в професії кінолога – це любов до тварин! Лише за цією умовою вони будуть мати не тільки гарного друга, але і напарника в роботі!

Наші чотирилапі напарники не сидять без діла. Вони ефективно допомагають поліцейським розшукувати злочинця, вибухівку та зброю, наркотичні речовини та людей, яким потрібна допомога.
Їх служба оперативна і ефективна, насамперед, завдяки професіоналізму та самовіданності поліцейських-кінологів!

Тож вітаємо всіх кінологів та їх пухнастих колег зі святом! 

Ви та ваші чотирилапі напарники – невід‘ємна та дуже важлива складова поліції. Нехай служба буде легкою, а ваші вихованці – слухняні та розумні!”.

Як це, бути кінологом? Бути кінологом дуже круто!

Як це, бути кінологом? 👮‍♂️👮‍♀️Бути кінологом дуже круто! 👍Це робота мрії багатьох людей, ❤️ адже у них є вірні, сміливі чотирилапі напарники! 🐕Сьогодні виповнюється 26 років кінологічній службі в Україні! Вітаємо!🥳МВС України Національна поліція України Volodymyr Holubosh Вікторія Навроцька Оксана Блищик

Опубліковано Поліція Івано-Франківської області Четвер, 2 квітня 2020 р.Переглядів: 157
banner